Adatvédelmi beállítások

Mi és 18 partnerünk személyes adatokat, például böngészési adatokat vagy egyedi azonosítókat tárolunk a készülékeden, és hozzáférhetünk azokhoz. Az Összes elfogadása és az Összes elutasítása gombok kiválasztásával elfogadhatod vagy módosíthatod a beállításaidat, illetve ugyanezt bármikor megteheted az Adatkezelési és Cookie tájékoztató linkre kattintva is. A választásaidat megosztjuk a partnereinkkel, de ez nem érinti a böngészési adataidat. A beállításaid alapján személyre tudjuk szabni a vásárlási élményedet az oldalon.

A hozzájárulási beállításokat bármikor módosíthatod a láblécben található Süti beállítások linkre kattintva.

Mi és partnereink adataidat a következő célokra használjuk:

Pontos helyadatok használata. Az eszköz jellemzőinek aktív vizsgálata azonosítás céljából. Információk tárolása és/vagy elérése az eszközön. Személyre szabott hirdetések és tartalmak, hirdetések és tartalmak mérése, közönségkutatás és szolgáltatásfejlesztés.

  • Ugrás a fő tartalomra
  • Ugrás a kereséshez
  • English
  • Hogyan rendelj
  • Segítség
Tesco Home
BejelentkezésRegisztráció
    • Most ajánlott!
    • Zöldség és gyümölcs
    • Tejtermék-tojás
    • Pékáru
    • Húsáru
    • Mélyhűtött
    • Alapvető élelmiszerek
    • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
  • Rendelj most!
  • Kedvenceim
  • Speciális ajánlatok
  • Online Club
  • Inspirációk
  • Ősz
  • Tesco Most
  • Rendelj most!
  • Kedvenceim
  • Speciális ajánlatok
  • Online Club
    • Inspirációk
    • Ősz
    • Tesco Most
  • Most ajánlott!
  • Zöldség és gyümölcs
  • Tejtermék-tojás
  • Pékáru
  • Húsáru
  • Mélyhűtött
  • Alapvető élelmiszerek
  • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
  • Most ajánlott!
  • Zöldség és gyümölcs
  • Tejtermék-tojás
  • Pékáru
  • Húsáru
  • Mélyhűtött
  • Alapvető élelmiszerek
    • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
  • Most ajánlott!
  • Zöldség és gyümölcs
  • Tejtermék-tojás
  • Pékáru
  • Húsáru
  • Mélyhűtött
    • Alapvető élelmiszerek
    • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
Szűrők
Szűrés
Rendezés szempontja (Required)
Szűrés

  1. Háztartás
  2. Mosogatáshoz
  3. Gépi mosogatás
  4. Gélek
Vissza ide Gépi mosogatás

Gélek

    0 items

    Relevancia
    Megjelenítve 1-8 termék 8 termékből
    • SOMAT EXCELLENCE DUO MOSOGATOGEP GEL 2X 540 ML

      A kategória többi terméke

      4799 Ft

      4444 Ft/l

    • Finish 0% Power gél 900 ml

      A kategória többi terméke

      5890 Ft

      6544 Ft/l

    • Herbow Shining Purity parfümmentes gépi mosogatószer szuper koncentrátum 60 mosás 750 ml

      1 (1)

      A kategória többi terméke

      3339 Ft

      4452 Ft/l

    • Somat Excellence 5in1 Anti-Grease Duo gépi mosogatószer gél 2 x 648 ml

      A kategória többi terméke

      8990 Ft

      6572 Ft/l

    • Somat All in 1 Lemon&Lime gépi mosogatószer gél 2 x 720 ml

      A kategória többi terméke

      4799 Ft

      3333 Ft/l

    • Finish Ultimate Hygiene+ Gel Citrom gépi mosogató gél 100 mosás 2000 ml

      A kategória többi terméke

      7590 Ft

      3795 Ft/l

    • Finish Ultimate Hygiene+ Gel Citrom gépi mosogató gél 50 mosás 1000 ml

      A kategória többi terméke

      4229 Ft

      4229 Ft/l

    • Finish Power Gel Citrom gépi mosogató gél 90 mosás 2 x 900 ml

      A kategória többi terméke
      Clubcard Ár

      5299 Ft Clubcarddal

      (2944 Ft/l)

      Az ajánlat 2026. 10. 06.-ig érvényes

      8990 Ft

      4994 Ft/l

    Megjelenítve 1-8 termék 8 termékből

    • 1

    Kosár


    0 Ft Aktuális kosárérték

    0 FtAktuális kosárérték
    Bevásárlás elküldése

    A kosarad


    Válassz szolgáltatásaink közül

    Üres kosár

    A kosaradba helyezett termékek itt fognak megjelenni

    Segítünk

    • Árak
    • Biztonságos online rendelés
    • Általános Szerződési Feltételek
    • Adatkezelési és Cookie tájékoztató

    Rólunk

    • Akadálymentesség
    • Hova szállítunk?
    • Szolgáltatás díjak
    • Süti beállítások
    • Fizetési lehetőségek
    • Tesco.hu
    • Clubcard
    • Jogszabályban előírt szavatossági jogok

    Első bevásárlás

    • Hogyan rendelj tőlünk?
    • Regisztráció
    • Idősáv foglalása
    • Kedvenceim
    • ÁFÁ-s számla igénylés

    Kapcsolat

    • Tesco.hu
    • Ügyfélszolgálat - 0680222333
    • Áruházkereső

    followUs

    © Tesco-Global Áruházak Zrt. 2026

    VisaMastercard