Adatvédelmi beállítások

Mi és 18 partnerünk személyes adatokat, például böngészési adatokat vagy egyedi azonosítókat tárolunk a készülékeden, és hozzáférhetünk azokhoz. Az Összes elfogadása és az Összes elutasítása gombok kiválasztásával elfogadhatod vagy módosíthatod a beállításaidat, illetve ugyanezt bármikor megteheted az Adatkezelési és Cookie tájékoztató linkre kattintva is. A választásaidat megosztjuk a partnereinkkel, de ez nem érinti a böngészési adataidat. A beállításaid alapján személyre tudjuk szabni a vásárlási élményedet az oldalon.

A hozzájárulási beállításokat bármikor módosíthatod a láblécben található Süti beállítások linkre kattintva.

Mi és partnereink adataidat a következő célokra használjuk:

Pontos helyadatok használata. Az eszköz jellemzőinek aktív vizsgálata azonosítás céljából. Információk tárolása és/vagy elérése az eszközön. Személyre szabott hirdetések és tartalmak, hirdetések és tartalmak mérése, közönségkutatás és szolgáltatásfejlesztés.

  • Ugrás a fő tartalomra
  • Ugrás a kereséshez
  • English
  • Hogyan rendelj
  • Segítség
Tesco Home
BejelentkezésRegisztráció
    • Most ajánlott!
    • Zöldség és gyümölcs
    • Tejtermék-tojás
    • Pékáru
    • Húsáru
    • Mélyhűtött
    • Alapvető élelmiszerek
    • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
  • Rendelj most!
  • Kedvenceim
  • Speciális ajánlatok
  • Online Club
  • Inspirációk
  • Ősz
  • Tesco Most
  • Rendelj most!
  • Kedvenceim
  • Speciális ajánlatok
  • Online Club
    • Inspirációk
    • Ősz
    • Tesco Most
  • Most ajánlott!
  • Zöldség és gyümölcs
  • Tejtermék-tojás
  • Pékáru
  • Húsáru
  • Mélyhűtött
  • Alapvető élelmiszerek
  • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
  • Most ajánlott!
  • Zöldség és gyümölcs
  • Tejtermék-tojás
  • Pékáru
  • Húsáru
  • Mélyhűtött
  • Alapvető élelmiszerek
    • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
  • Most ajánlott!
  • Zöldség és gyümölcs
  • Tejtermék-tojás
  • Pékáru
  • Húsáru
  • Mélyhűtött
    • Alapvető élelmiszerek
    • Italok
    • Speciális
    • Háztartás
    • Drogéria
    • Baba
    • Kisállat
    • Otthon-hobbi
    • Újdonságok
Szűrők
Szűrés
Rendezés szempontja (Required)
Szűrés

Találatok erre: “tesco organic”

Relevancia
Megjelenítve 1-8 termék 8 termékből
  • Carefree 100% Organic Cotton Topsheet Normal illatanyagmentes tisztasági betét 30 db

    A kategória többi terméke

    1399 Ft

    47 Ft/db

  • o.b. Organic Super Tampon 16 db

    A kategória többi terméke

    1539 Ft

    96 Ft/db

  • o.b. Organic Normal tampon 16 db

    A kategória többi terméke

    1539 Ft

    96 Ft/db

  • Aroma Car Organic Black légfrissítő 40 g

    A kategória többi terméke

    1799 Ft

    1799 Ft/db

  • Aroma Car Organic Fresh Cherry légfrissítő 40 g

    Ez a termék jelenleg nem elérhető
  • Gerber Organic mangós-banános bio gabonasnack, 12 hónapos kortól 35 g

    A kategória többi terméke
    Clubcard Ár

    949 Ft Clubcarddal

    (27114 Ft/kg)

    Az ajánlat 2026. 10. 07.-ig érvényes

    999 Ft

    28 543 Ft/kg

  • Gerber Organic sárgarépás-babos bio kukoricasnack, 10 hónapos kortól 28 g

    A kategória többi terméke
    Clubcard Ár

    649 Ft Clubcarddal

    (23179 Ft/kg)

    Az ajánlat 2026. 10. 07.-ig érvényes

    699 Ft

    24 964 Ft/kg

  • Gerber Organic bio sárgarépás búza- és zabsnack, 10 hónapos kortól 35 g

    A kategória többi terméke
    Clubcard Ár

    949 Ft Clubcarddal

    (27114 Ft/kg)

    Az ajánlat 2026. 10. 07.-ig érvényes

    999 Ft

    28 543 Ft/kg

Megjelenítve 1-8 termék 8 termékből

  • 1

Kosár


0 Ft Aktuális kosárérték

0 FtAktuális kosárérték
Bevásárlás elküldése

A kosarad


Válassz szolgáltatásaink közül

Üres kosár

A kosaradba helyezett termékek itt fognak megjelenni

Segítünk

  • Árak
  • Biztonságos online rendelés
  • Általános Szerződési Feltételek
  • Adatkezelési és Cookie tájékoztató

Rólunk

  • Akadálymentesség
  • Hova szállítunk?
  • Szolgáltatás díjak
  • Süti beállítások
  • Fizetési lehetőségek
  • Tesco.hu
  • Clubcard
  • Jogszabályban előírt szavatossági jogok

Első bevásárlás

  • Hogyan rendelj tőlünk?
  • Regisztráció
  • Idősáv foglalása
  • Kedvenceim
  • ÁFÁ-s számla igénylés

Kapcsolat

  • Tesco.hu
  • Ügyfélszolgálat - 0680222333
  • Áruházkereső

followUs

© Tesco-Global Áruházak Zrt. 2026

VisaMastercard